Loading...

Hakkımızda

Baş İnşaatın’ın ilk temelleri, 1990’da atıldı. Kurulduğu günden bu yana sürekli gelişimi ve istikrarlı büyümeyi hedefleyen firma, her geçen yıl gücüne güç kattı. 27 yıldır İzmir’deki büyük projelerin altına gururla imzasını atan Baş inşaatın’ın, bugün faaliyet gösterdiği inşaat sektöründe, sadece İzmir’in değil, tüm Türkiye’nin yapısal güçleri arasında yer alıyor. Sağlam ve sözünün eri bir firma olmanın ötesinde “modernizmin mimarı” vizyonuyla, öncelikle İzmir için faydalı, özgün ve marka projelere imza atarak içinde bulunduğu sektöre yol veriyor, yön gösteriyor. Bugüne kadar, 3250 konut ve 455 işyeriyle toplamda 415.000 m² alana sahip inşaat projesini başarıyla tamamlayıp teslim eden ABaş inşaatın’ın; tüm çalışmalarında teknolojinin geldiği son sistemleri kullanarak iş güvenliği ve ekolojik dengelere de ayrı bir önem veriyor, hassas davranıyor.

Certified

ISO 9001:2008

Dedicated Team

image

EKİBİMİZ

V

team

ALİ BAŞ

ŞİRKET KURUCUSU

Ali Baş 1978 Mardin Tokluca doğumludur. 1990 yılında İzmir'e yerleşmiş ve inşaat sektöre giriş yapmıştır. Şu anda sizin için güven inşa ediyor.

team

EMRAH BAŞ

ŞİRKET KURUCUSU

1984 Mardin Tokluca doğumludur. 1990 senesinde ailesiyle birlikte İzmir'e yerleşmiş ve inşaat sektörüne giriş yapmıştır.